Thermex Sierra 50V, 50L, 1.5kW,Ūdens sildītājs vertikāls
Thermex Sierra 50V, 50L, 1.5kW elektriskais ūdens sildītājs ir uzticams un efektīvs risinājums karstā ūdens nodrošināšanai mājās, dzīvokļos vai birojos. Pateicoties BIO tehnoloģijām un bio-glasslined emaljas pārklājumam, ūdens sildītāja iekšējā tvertne ir īpaši izturīga pret koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku.
Boileris aprīkots ar 1.5 kW sildelementu, kas nodrošina stabilu un efektīvu ūdens uzsildīšanu. Augstas blīvuma poliuretāna siltumizolācija palīdz saglabāt ūdeni karstu ilgāk un samazina elektroenerģijas patēriņu.
Vienkāršā mehāniskā PRESS & TURN vadība ļauj ērti regulēt ūdens temperatūru ar vienu kustību. Temperatūras indikators palīdz sekot līdzi ūdens sildīšanas procesam.
Papildu aizsardzību nodrošina palielināts magnija anods, kas pasargā tvertni no korozijas un palīdz saglabāt ūdeni tīru. Tērauda ārējais korpuss nodrošina izturību un ilgmūžību, savukārt vertikālais dizains ļauj ērti uzstādīt ierīci dažādās telpās.
SIERRA – moderns ūdens sildītājs, kas apvieno drošību, ekonomiju un ilgmūžību.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Produkta tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Modelis | SIERRA |
| Tvertnes tilpums | 50 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla |
| Spriegums / frekvence | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 7.5 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP C |
| Vadība | Mehāniskā (rotācijas poga) |
| Temperatūras indikators | Ir |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Anods | Palielināts magnija anods Ø20 x 300 mm |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Siltumizolācija | Poliuretāna putas |
| Platums | 380 mm |
| Dziļums | 380 mm |
| Augstums | 735 mm |