Thermex Sierra 100V Ūdens sildītājs vertikāls
Thermex Sierra 100V ir ietilpīgs un uzticams 100 litru elektriskais ūdens sildītājs, kas nodrošina stabilu karstā ūdens pieejamību mājās, dzīvokļos vai birojos. Vertikālā uzstādīšana un pārdomātais dizains ļauj ērti integrēt ierīci dažādās telpās, nodrošinot komfortu ikdienā.
Boileris aprīkots ar 1.5 kW sildelementu, kas efektīvi uzsilda ūdeni, savukārt augstas blīvuma poliuretāna siltumizolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdeni karstu, tādējādi samazinot elektroenerģijas patēriņu.
Ierīces iekšējā tvertne ir pārklāta ar Bio-glasslined emalju, kas nodrošina augstu aizsardzību pret koroziju un temperatūras svārstībām. Papildu drošībai un ilgākai kalpošanai boilerī ir palielināts magnija anods, kas palīdz aizsargāt tvertni un uztur ūdeni tīru.
PRESS & TURN mehāniskā temperatūras regulēšanas sistēma ļauj vienkārši iestatīt vēlamo ūdens temperatūru ar vienu kustību. Iebūvētais temperatūras indikators nodrošina ērtu sildīšanas procesa kontroli, savukārt tērauda ārējais korpuss nodrošina izturību un ilgmūžību.
Thermex Sierra sērijas ūdens sildītāji apvieno modernās tehnoloģijas, drošību un ekonomisku darbību, padarot tos par lielisku izvēli mājas karstā ūdens nodrošināšanai.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Produkta tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Modelis | Thermex Sierra 100V |
| Tvertnes tilpums | 100 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla |
| Spriegums / frekvence | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 7.5 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP C |
| Vadība | Mehāniskā (rotācijas poga) |
| Temperatūras indikators | Ir |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Anods | Palielināts magnija anods |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Siltumizolācija | Poliuretāna putas |
| Platums | 450 mm |
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 963 mm |