Thermex Verlo 50 ūdens sildītājs
Thermex Verlo 50 ir moderns un energoefektīvs elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas nodrošina komfortablu karstā ūdens pieejamību mājās, dzīvokļos vai nelielās biroju telpās. Šis modelis apvieno viedās funkcijas, augstu energoefektivitāti (ErP klase B) un kompaktu dizainu, padarot to par vienu no populārākajiem risinājumiem ikdienas lietošanai.
Ūdens sildītājs izstrādāts ar Double Tank dubultās tvertnes tehnoloģiju, kas ļauj samazināt ierīces izmērus un piešķir tai plakanu formu, tādēļ to ir viegli uzstādīt arī nelielās telpās. Universālā uzstādīšana ļauj ierīci montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas nodrošina lielāku elastību uzstādīšanas vietas izvēlē.
Modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un nodrošina ilgmūžīgu darbību. Bakteriostatiskā funkcija veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām, palīdzot uzturēt ūdeni tīru un drošu lietošanai.
Augstas blīvuma Super Foam izolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, uzlabojot energoefektivitāti. Savukārt elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju nodrošina ērtu un modernu ierīces lietošanu.
Thermex Verlo 50 ir stilīgs, kompakts un tehnoloģiski attīstīts ūdens sildītājs, kas nodrošina uzticamu un ekonomisku karstā ūdens sagatavošanu ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Verlo 50 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 50 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Vadība | Elektroniskā vadība |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar Double Tank tehnoloģiju |
| Siltumizolācija | Augstas blīvuma Super Foam (samazināti siltuma zudumi) |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Platums | 516 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 804 mm |