Thermex Verlo 30 ūdens sildītājs
Thermex Verlo 30 ir moderns un energoefektīvs elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas paredzēts komfortablai karstā ūdens nodrošināšanai dzīvokļos, studijās un nelielās biroju telpās. Šis modelis apvieno augstas tehnoloģijas, kompaktus izmērus un viedās funkcijas, nodrošinot ērtu lietošanu un ekonomisku darbību.
Ūdens sildītājs izstrādāts ar Double Tank dubultās tvertnes tehnoloģiju, kas ļauj ierīcei būt plakanai un kompaktai, tādēļ to ir viegli uzstādīt pat nelielās telpās. Universālā uzstādīšana ļauj ierīci montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas nodrošina lielāku elastību uzstādīšanas vietas izvēlē.
Modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un nodrošina ilgmūžīgu darbību. Papildu higiēnu nodrošina bakteriostatiskā funkcija, kas ik pēc 30 dienām veic antibakteriālu apstrādi, palīdzot uzturēt ūdeni tīru un drošu lietošanai.
Augstas blīvuma Super Foam izolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, savukārt elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju nodrošina ērtu un modernu ierīces lietošanu. Energoefektivitātes ErP klase B palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu.
Thermex Verlo 30 ir stilīgs, kompakts un tehnoloģiski attīstīts ūdens sildītājs, kas nodrošina drošu un ekonomisku karstā ūdens sagatavošanu ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Verlo 30 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 30 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Vadība | Elektroniskā vadība |
| Papildu funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija (antibakteriāla apstrāde ik pēc 30 dienām) |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar Double Tank tehnoloģiju |
| Siltumizolācija | Augstas blīvuma Super Foam (samazināti siltuma zudumi) |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Platums | 516 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 575 mm |