Thermex Verlo 100 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Verlo 100 ir moderns un energoefektīvs elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas nodrošina lielu karstā ūdens rezervi mājās, dzīvokļos vai birojos. Šis modelis apvieno ErP B energoefektivitāti, viedās funkcijas un kompaktu dizainu, padarot to par ideālu izvēli lielākām mājsaimniecībām ar augstāku karstā ūdens patēriņu.
Ūdens sildītājs izstrādāts ar Double Tank dubultās tvertnes tehnoloģiju, kas ļauj ierīcei būt plakanai un kompaktai, tādēļ to var viegli uzstādīt arī telpās ar ierobežotu vietu. Universālā uzstādīšana ļauj ierīci montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas nodrošina elastīgu uzstādīšanu dažādos interjeros.
Modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni no korozijas un nodrošina ilgmūžīgu darbību. Bakteriostatiskā funkcija automātiski veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām, palīdzot uzturēt ūdeni tīru un drošu lietošanai.
Augstas blīvuma Super Foam izolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, savukārt elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju nodrošina ērtu un intuitīvu ierīces vadību.
Thermex Verlo 100 ir stilīgs, uzticams un tehnoloģiski attīstīts ūdens sildītājs, kas nodrošina ekonomisku un stabilu karstā ūdens sagatavošanu ikdienā.
Tehniskā specifikācija – Thermex Verlo 100
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Verlo 100 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 100 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Vadība | Elektroniskā vadība |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija (antibakteriāla apstrāde ik pēc 30 dienām) |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar Double Tank tehnoloģiju |
| Siltumizolācija | Augstas blīvuma Super Foam (samazināti siltuma zudumi) |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Platums | 556 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 1219 mm |