Thermex Seano 80 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Seano 80 ir moderns plakans elektriskais ūdens sildītājs, kas apvieno elegantu dizainu, augstu energoefektivitāti un modernu elektronisko vadību. Pateicoties Double Tank tehnoloģijai, boilerim ir plakana forma un kompakti izmēri, kas ļauj to ērti uzstādīt arī mazākās vannas istabās vai dzīvokļos.
Ierīce ir aprīkota ar Bio-glasslined iekšējo tvertni, kas nodrošina izcilu aizsardzību pret koroziju un paaugstina izturību pret temperatūras svārstībām. Papildu higiēnai boilerī integrēta bakteriostatiskā funkcija, kas ik pēc 30 dienām automātiski veic antibakteriālu apstrādi.
Super Foam augsta blīvuma izolācija palīdz saglabāt ūdeni karstu ilgāku laiku un samazina siltuma zudumus. Elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju ļauj ērti regulēt temperatūru un optimizēt enerģijas patēriņu.
Thermex Seano 80 piedāvā universālu uzstādīšanu, kas nozīmē, ka ierīci var montēt gan vertikāli, gan horizontāli. Stilīgais tumšais tērauda korpuss lieliski iederas modernā interjerā un papildina dažādus vannas istabas dizainus.
Šis modelis ir lieliska izvēle mājsaimniecībām, kurām nepieciešams ietilpīgs, energoefektīvs un kompakts ūdens sildītājs ikdienas lietošanai.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Seano 80 |
| Tips | Elektriskais uzkrāšanas ūdens sildītājs |
| Sērija | Seano |
| Tilpums | 80 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla / horizontāla |
| Vadība | Elektroniska |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija |
| Tvertnes pārklājums | Bio-glasslined |
| Tvertnes tehnoloģija | Double Tank |
| Ārējais korpuss | Tērauda korpuss |
| Izolācija | Augsta blīvuma Super Foam |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Platums | 556 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 1009 mm |