Thermex Seano 50 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Seano 50 ir moderns, plakans elektriskais ūdens sildītājs, kas apvieno kompaktu dizainu, augstu energoefektivitāti un modernu elektronisko vadību. Pateicoties Double Tank tehnoloģijai, boileris ir plakanas formas un aizņem maz vietas, tāpēc to ir viegli uzstādīt arī nelielās vannas istabās vai dzīvokļos.
Ierīce aprīkota ar Bio-glasslined iekšējo tvertni, kas nodrošina augstu izturību pret koroziju un temperatūras svārstībām. Papildu drošībai un higiēnai Thermex Seano 50 piedāvā bakteriostatisko funkciju, kas automātiski veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām.
Boilerim ir ErP energoefektivitātes klase B, kas nodrošina efektīvu elektroenerģijas izmantošanu. Super Foam siltumizolācija ar augstu blīvumu palīdz ilgāk uzturēt ūdeni karstu un samazina siltuma zudumus. Elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju ļauj ērti regulēt temperatūru un optimizēt ūdens sildīšanu.
Thermex Seano 50 piedāvā universālu uzstādīšanu – ierīci var montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj elastīgi izvēlēties piemērotāko vietu uzstādīšanai. Elegantais tumšais korpuss lieliski iederas mūsdienīgā interjerā.
Šis modelis ir lieliska izvēle tiem, kas meklē kompaktu, uzticamu un energoefektīvu ūdens sildītāju ikdienas lietošanai mājoklī.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Seano 50 |
| Tips | Elektriskais uzkrāšanas ūdens sildītājs |
| Sērija | Seano |
| Tilpums | 50 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla / horizontāla |
| Vadība | Elektroniska |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija |
| Tvertnes pārklājums | Bio-glasslined |
| Tvertnes tehnoloģija | Double Tank |
| Ārējais korpuss | Tērauda korpuss |
| Izolācija | Augsta blīvuma Super Foam |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Platums | 516 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 804 mm |