Thermex Seano 30 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Seano 30 ir moderns, plakans elektriskais ūdens sildītājs ar Bio-glasslined iekšējo tvertni, kas nodrošina augstu izturību pret koroziju un temperatūras svārstībām. Pateicoties Double Tank tehnoloģijai, ierīce ir plakanas formas un aizņem maz vietas, tāpēc tā ir ideāli piemērota arī mazām vannas istabām vai dzīvokļiem.Šim boilerim ir ErP energoefektivitātes klase B, kas palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu. Augsta blīvuma Super Foam izolācija uztur ūdeni karstu ilgāku laiku un samazina siltuma zudumus. Ierīce aprīkota ar bakteriostatisko funkciju, kas automātiski veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām, nodrošinot tīrāku un drošāku ūdeni.
Thermex Seano 30 piedāvā universālu uzstādīšanu – to var montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj viegli atrast piemērotāko vietu uzstādīšanai. Stilīgais tumšais tērauda korpuss un ērts elektroniskais vadības panelis lieliski iederas modernā interjerā.
Šis modelis ir praktiska izvēle tiem, kas meklē kompaktu, energoefektīvu un uzticamu ūdens sildītāju ikdienas lietošanai.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Seano 30 |
| Tips | Elektriskais uzkrāšanas ūdens sildītājs |
| Tilpums | 30 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla / horizontāla |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Tvertnes pārklājums | Bio-glasslined |
| Tvertnes tips | Double Tank |
| Vadība | Elektroniska |
| Papildu funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Izolācija | Augsta blīvuma Super Foam |
| Platums | 516 mm |
| Dziļums | 280 mm |
| Augstums | 575 mm |