Thermex Seano 100 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Seano 100 ir moderns plakans elektriskais ūdens sildītājs ar lielu 100 L tilpumu, kas nodrošina pietiekamu karstā ūdens daudzumu ģimenes ikdienas vajadzībām. Pateicoties Double Tank tehnoloģijai, boilerim ir plakans un kompakts korpuss, kas ļauj to ērti uzstādīt pat nelielās telpās.
Ierīce ir aprīkota ar Bio-glasslined iekšējo tvertni, kas aizsargā tvertni no korozijas un palielina tās izturību pret temperatūras svārstībām. Papildu higiēnai Thermex Seano 100 piedāvā bakteriostatisko funkciju, kas automātiski veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām.
Augsta blīvuma Super Foam izolācija palīdz ilgāk saglabāt ūdeni karstu un samazina siltuma zudumus, savukārt ErP energoefektivitātes klase B nodrošina efektīvu elektroenerģijas izmantošanu. Elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju ļauj ērti kontrolēt temperatūru un optimizēt ūdens sildīšanas procesu.
Thermex Seano 100 piedāvā universālu uzstādīšanu – ierīci var montēt gan vertikāli, gan horizontāli. Stilīgais tumšais korpuss lieliski iederas modernā interjerā un papildina dažādus vannas istabas dizainus.
Šis modelis ir ideāls risinājums mājsaimniecībām, kurām nepieciešams ietilpīgs, energoefektīvs un kompakts ūdens sildītājs.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Seano 100 |
| Tips | Elektriskais uzkrāšanas ūdens sildītājs |
| Sērija | Seano |
| Tilpums | 100 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla / horizontāla |
| Vadība | Elektroniska |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija |
| Tvertnes pārklājums | Bio-glasslined |
| Tvertnes tehnoloģija | Double Tank |
| Ārējais korpuss | Tērauda korpuss |
| Izolācija | Augsta blīvuma Super Foam |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Platums | 556 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 1219 mm |