Thermex Mara 80 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Mara Pro 80 ir jaudīgs, uzticams un moderns elektriskais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas lieliski piemērots gan dzīvokļiem, gan privātmājām. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ierīci iespējams uzstādīt gan vertikāli, gan horizontāli, kas nodrošina ērtu integrāciju dažādās telpās un interjeros.
Šis modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. InoxDryHeat sausais sildelements ir ievietots īpašā aizsargkolbā, kas novērš kaļķakmens veidošanos un pasargā sildelementu no korozijas, padarot ierīci vēl uzticamāku.
Plakanā forma ar dubultās tvertnes tehnoloģiju palīdz ievērojami ietaupīt vietu, tāpēc ūdens sildītājs lieliski piemērots arī telpām ar ierobežotu platību. Savukārt augstas blīvuma Super Foam izolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, nodrošinot energoefektīvu darbību.
Minimālistiskais tumšais korpuss un stilīgs vadības panelis ar mehānisko regulāciju piešķir ierīcei modernu izskatu un padara to par praktisku risinājumu jebkurai vannas istabai vai virtuvei. Thermex Mara Pro 80 apvieno drošību, efektivitāti un ilgmūžību, nodrošinot stabilu karstā ūdens padevi ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Mara Pro 80 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 80 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Izolācija | Augstas blīvuma Super Foam |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar dubultās tvertnes tehnoloģiju |
| Platums | 532 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 989 mm |