Thermex Mara 50 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Mara Pro 50 ir moderns, kompakts un uzticams elektriskais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas lieliski piemērots dzīvokļiem, mājām un nelielām komerctelpām. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ierīci iespējams montēt gan vertikāli, gan horizontāli, nodrošinot maksimālu elastību dažādos interjeros un telpās.
Ūdens sildītājs aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, tādējādi pagarinot ierīces kalpošanas laiku. InoxDryHeat sausais sildelements ir ievietots īpašā aizsargkolbā, kas samazina kaļķakmens veidošanos un nodrošina stabilu un efektīvu darbību.
Dubultās tvertnes tehnoloģija un plakanais dizains ļauj ievērojami ietaupīt vietu, padarot šo modeli ideāli piemērotu arī mazākām vannas istabām vai virtuvēm. Savukārt augstas blīvuma Super Foam siltumizolācija palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, samazinot siltuma zudumus un elektroenerģijas patēriņu.
Stilīgais tumšais korpuss un mehāniskā vadība ar modernu vadības paneli piešķir ierīcei elegantu izskatu un padara to par praktisku risinājumu jebkuram interjeram. Thermex Mara Pro 50 apvieno drošību, energoefektivitāti un ilgmūžību, nodrošinot stabilu karstā ūdens padevi ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Mara Pro 50 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 50 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Izolācija | Augstas blīvuma Super Foam |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar dubultās tvertnes tehnoloģiju |
| Platums | 486 mm |
| Dziļums | 259 mm |
| Augstums | 784 mm |