Thermex Mara 30 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Mara Pro 30 ir kompakts, uzticams un moderns elektriskais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas lieliski piemērots dzīvokļiem un mazākām telpām. Pateicoties universālai uzstādīšanai, to var montēt gan vertikāli, gan horizontāli, tāpēc tas viegli pielāgojas dažādiem interjeriem un telpas plānojumam.
Šis modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. InoxDryHeat sausais sildelements ir ievietots aizsargkolbā, kas novērš kaļķakmens veidošanos un uzlabo ierīces efektivitāti.
Dubultās tvertnes tehnoloģija un plakanais korpuss ļauj ietaupīt vietu, savukārt augstas blīvuma Super Foam izolācija ilgāk saglabā ūdens temperatūru un palīdz samazināt elektroenerģijas patēriņu. Minimālistiskais tumšais dizains un mehāniskā vadība padara šo ūdens sildītāju gan praktisku, gan estētisku risinājumu jebkurai vannas istabai vai virtuvei.
Thermex Mara Pro 30 ir droša, energoefektīva un ilgmūžīga izvēle ikdienas karstā ūdens nodrošināšanai.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Mara Pro 30 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 30 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Izolācija | Augstas blīvuma Super Foam |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Forma | Plakans korpuss ar dubultās tvertnes tehnoloģiju |
| Platums | 486 mm |
| Dziļums | 259 mm |
| Augstums | 555 mm |