Thermex Mara 100 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Mara Pro 100 ir ietilpīgs, uzticams un moderns elektriskais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas paredzēts komfortablai karstā ūdens nodrošināšanai mājās vai dzīvoklī. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ierīci var montēt gan vertikāli, gan horizontāli, ļaujot to ērti pielāgot dažādiem telpas risinājumiem.
Ūdens sildītājs aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgmūžīgu un drošu darbību. InoxDryHeat sausais sildelements, kas ievietots aizsargkolbā, novērš kaļķakmens veidošanos un samazina korozijas risku, tādējādi palielinot ierīces uzticamību.
Plakanā konstrukcija ar dubultās tvertnes tehnoloģiju ļauj ievērojami ietaupīt vietu, kas ir īpaši svarīgi mazākās vannas istabās vai tehniskajās telpās. Savukārt augstas blīvuma Super Foam izolācija palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru un samazina siltuma zudumus, padarot ierīci energoefektīvāku.
Modernais tumšais korpuss un stilīgs vadības panelis ar mehānisko regulāciju piešķir ierīcei elegantu un minimālistisku izskatu, kas lieliski iederas mūsdienīgā interjerā. Thermex Mara Pro 100 ir drošs, jaudīgs un efektīvs risinājums lielākām mājsaimniecībām ar augstāku karstā ūdens patēriņu.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Mara Pro 100 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 100 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Izolācija | Augstas blīvuma Super Foam |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar dubultās tvertnes tehnoloģiju |
| Platums | 532 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 1199 mm |