Thermex IF 50 Smart elektriskais ūdens sildītājs
Thermex IF Smart 50 elektriskais ūdens sildītājs ir moderns, kompakts un jaudīgs risinājums komfortablai karstā ūdens nodrošināšanai mājās. Pateicoties plakanajai konstrukcijai ar dubulttvertni, tas aizņem maz vietas un lieliski iederas jebkurā interjerā.
Šis modelis piedāvā universālu uzstādīšanu – vertikāli vai horizontāli, nodrošinot maksimālu elastību pat ierobežotās telpās. Integrētā SMART funkcija palīdz optimizēt elektroenerģijas patēriņu un pielāgo sildītāja darbību lietotāja vajadzībām.
Ūdens sildītājs aprīkots ar skārienjutīgu vadības paneli, kas ļauj ērti kontrolēt temperatūru un darbības režīmus. Papildus drošību nodrošina pašdiagnostikas sistēma ar kļūdu indikāciju.
Iekšējā tvertne ar Bio-glasslined pārklājumu pasargā no korozijas un nodrošina ilgstošu un drošu darbību.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex IF Smart 50 |
| Tilpums | 50 l |
| Uzstādīšana | Vertikāla / horizontāla |
| Jauda | 0.7 / 1.3 / 2.0 kW |
| Spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Maks. spiediens | 7 bar |
| Energoefektivitātes klase | B / C |
| Vadība | Skārienjutīga (Touch control) |
| SMART funkcija | Jā |
| Pašdiagnostika | Jā |
| Iekšējā tvertne | Bio-glasslined pārklājums |
| Konstrukcija | Plakana (double tank) |
| Siltuma zudumi | Samazināti |
| Izmēri (PxDxA) | 453 × 260 × 880 mm |
| Krāsa | Balta |