Thermex IF 100V Comfort Wi-Fi elektriskais ūdens sildītājs
Thermex IF 100V Comfort Wi-Fi ir moderns plakans elektriskais ūdens sildītājs ar 100 litru tilpumu, kas nodrošina lielu karstā ūdens daudzumu ģimenes ikdienas vajadzībām. Pateicoties Double Tank tehnoloģijai, boilerim ir kompakts un plakans korpuss (no 26 cm dziļuma), kas ļauj to viegli uzstādīt pat nelielās vannas istabās vai dzīvokļos.
Ierīce aprīkota ar Bio-glasslined iekšējo tvertni, kas nodrošina augstu aizsardzību pret koroziju un palielina izturību pret temperatūras svārstībām. Super Foam siltumizolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk uzturēt ūdeni karstu.
Boilerim ir 4 sildīšanas režīmi – Quick, Standard, Eco un No Frost (aizsardzība pret sasalšanu), kas ļauj pielāgot sildīšanu dažādām situācijām. Smart funkcija palīdz optimizēt elektroenerģijas patēriņu un nodrošina komfortablu lietošanu, savukārt pašdiagnostikas sistēma informē par iespējamām kļūdām.
Skārienjutīgais vadības panelis ar intuitīvu interfeisu ļauj ērti regulēt temperatūru un izvēlēties sildīšanas režīmus. Pateicoties Wi-Fi savienojumam, ūdens sildītāju iespējams integrēt Smart Home sistēmās un vadīt attālināti ar viedtālruni.
Thermex IF 100V Comfort Wi-Fi ir lieliska izvēle tiem, kas meklē ietilpīgu, energoefektīvu un modernu ūdens sildītāju ar viedo vadību.
Tehniskās specifikācijas
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex IF 100V Comfort Wi-Fi |
| Tips | Elektriskais uzkrāšanas ūdens sildītājs |
| Sērija | IF Comfort |
| Tilpums | 100 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla |
| Vadība | Skārienjutīga (Touch control) |
| Funkcijas | Smart funkcija, pašdiagnostika |
| Savienojamība | Wi-Fi / Smart Home integrācija |
| Sildīšanas režīmi | Quick, Standard, Eco, No Frost |
| Tvertnes pārklājums | Bio-glasslined |
| Tvertnes tehnoloģija | Double Tank |
| Energoefektivitātes klase | ErP C |
| Nominālais spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Jauda | 0.7 / 1.3 / 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 7 bar |
| Izolācija | Super Foam |
| Platums | 511 mm |
| Dziļums | 289 mm |
| Augstums | 1240 mm |