Thermex Harmony 80 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Harmony Pro 80 ir uzticams un ietilpīgs elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas nodrošina komfortablu karstā ūdens pieejamību dzīvokļos, privātmājās, studijas tipa mājokļos un nelielās biroju telpās. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ierīci var uzstādīt gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj to viegli pielāgot dažādām telpām un interjeriem.
Ūdens sildītājs aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas aizsargā iekšējo tvertni no korozijas un nodrošina tās izturību pret temperatūras svārstībām. InoxDryHeat sausais sildelements, kas ievietots īpašā aizsargkolbā, novērš kaļķakmens veidošanos un pasargā sildelementu no korozijas, tādējādi palielinot ierīces uzticamību un kalpošanas laiku.
Plakanā konstrukcija palīdz ietaupīt vietu, kas ir īpaši svarīgi nelielās vannas istabās vai virtuvēs. Savukārt efektīva siltumizolācija samazina siltuma zudumus un ļauj ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, padarot ierīci energoefektīvāku.
Klasiskais dizains, mehāniskā vadība un izturīgais tērauda ārējais korpuss nodrošina vienkāršu lietošanu un ilgmūžīgu darbību. Thermex Harmony Pro 80 ir praktiska izvēle mājsaimniecībām ar lielāku karstā ūdens patēriņu.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Harmony Pro 80 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 80 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Konstrukcija | Plakans korpuss |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Siltumizolācija | Samazināti siltuma zudumi |
| Platums | 532 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 989 mm |