Thermex Harmony 50 (PRO), 50L Elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Harmony Pro 50 ir uzticams un kompakts elektriskais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas paredzēts ērtai lietošanai dzīvokļos, studijas tipa mājokļos un nelielās biroju telpās. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, šo modeli var uzstādīt gan vertikāli, gan horizontāli, nodrošinot elastīgu pielāgošanos dažādiem telpu risinājumiem.
Ūdens sildītājs aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, pagarinot ierīces kalpošanas laiku. InoxDryHeat sausais sildelements, kas ievietots īpašā aizsargkolbā, samazina kaļķakmens veidošanos un pasargā sildelementu no korozijas, nodrošinot stabilu un efektīvu darbību.
Plakanā korpusa konstrukcija ļauj ietaupīt vietu, padarot šo modeli piemērotu arī mazākām vannas istabām vai virtuvēm. Savukārt efektīva siltumizolācija palīdz samazināt siltuma zudumus un ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, tādējādi uzlabojot energoefektivitāti.
Klasiskais dizains, mehāniskā vadība un izturīgais tērauda ārējais korpuss nodrošina vienkāršu lietošanu un ilgmūžīgu darbību. Thermex Harmony Pro 50 ir praktisks un ekonomisks risinājums ikdienas karstā ūdens nodrošināšanai mājās vai darbavietā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Harmony Pro 50 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 50 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Konstrukcija | Plakans korpuss |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Siltumizolācija | Samazināti siltuma zudumi |
| Platums | 486 mm |
| Dziļums | 259 mm |
| Augstums | 784 mm |