Thermex Harmony 30 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Harmony Pro 30 ir kompakts un uzticams elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas izstrādāts ērtai lietošanai dzīvokļos, studijas tipa mājokļos un nelielās biroju telpās. Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ierīci iespējams montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj to viegli pielāgot dažādiem telpu plānojumiem.
Ūdens sildītājs aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni pret koroziju un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgmūžīgu darbību. InoxDryHeat sausais sildelements, kas ievietots īpašā aizsargkolbā, samazina kaļķakmens veidošanos un pasargā sildelementu no korozijas, uzlabojot ierīces uzticamību un kalpošanas laiku.
Plakanā korpusa konstrukcija ar kompaktiem izmēriem ļauj ietaupīt vietu, padarot šo modeli par ideālu risinājumu nelielām vannas istabām vai virtuvēm. Augstas kvalitātes siltumizolācija palīdz samazināt siltuma zudumus un ilgāk uztur ūdeni karstu, tādējādi uzlabojot energoefektivitāti.
Klasiskais dizains, mehāniskā vadība un izturīgais tērauda ārējais korpuss nodrošina vienkāršu lietošanu un ilgu kalpošanas laiku. Thermex Harmony Pro 30 ir praktiska un ekonomiska izvēle ikdienas karstā ūdens nodrošināšanai.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Harmony Pro 30 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 30 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Konstrukcija | Plakans korpuss |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Siltumizolācija | Samazināti siltuma zudumi |
| Platums | 486 mm |
| Dziļums | 259 mm |
| Augstums | 555 mm |