Thermex Harmony 100 (PRO) elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Harmony Pro 100 ir ietilpīgs un uzticams elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas nodrošina stabilu karstā ūdens padevi mājās, dzīvokļos vai nelielās biroju telpās. Šis modelis apvieno klasisku dizainu, kompaktus izmērus un modernu tehnoloģiju, padarot to par praktisku risinājumu ikdienas lietošanai.
Pateicoties universālajai uzstādīšanai, ūdens sildītāju iespējams montēt gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj to pielāgot dažādiem telpas plānojumiem. Plakanā korpusa konstrukcija palīdz ietaupīt vietu, kas ir īpaši svarīgi nelielās vannas istabās vai virtuvēs.
Ierīce aprīkota ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni no korozijas un temperatūras svārstībām, nodrošinot ilgu kalpošanas laiku. InoxDryHeat sausais sildelements, kas ievietots aizsargkolbā, samazina kaļķakmens veidošanos un uzlabo ierīces uzticamību.
Efektīva siltumizolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, kas ļauj ekonomēt elektroenerģiju. Savukārt mehāniskā vadība un izturīgais tērauda ārējais korpuss nodrošina vienkāršu lietošanu un ilgmūžīgu darbību. Thermex Harmony Pro 100 ir ideāla izvēle lielākām mājsaimniecībām ar paaugstinātu karstā ūdens patēriņu.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Harmony Pro 100 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 100 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 2.0 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Sildelements | InoxDryHeat sausais sildelements aizsargkolbā |
| Vadība | Mehāniskā |
| Konstrukcija | Plakans korpuss |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Siltumizolācija | Samazināti siltuma zudumi |
| Platums | 532 mm |
| Dziļums | 290 mm |
| Augstums | 1199 mm |