Thermex Verlo 80 elektriskais ūdens sildītājs
Thermex Verlo 80 ir moderns un energoefektīvs elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs ar plakanu korpusu, kas nodrošina komfortablu karstā ūdens pieejamību mājās, dzīvokļos un birojos. Šis modelis apvieno augstu energoefektivitāti (ErP klase B), viedās funkcijas un kompaktu dizainu, padarot to par ideālu risinājumu ģimenēm ar lielāku karstā ūdens patēriņu.
Ūdens sildītājs izstrādāts ar Double Tank dubultās tvertnes tehnoloģiju, kas ļauj ierīcei būt plakanai un kompaktai, tāpēc to var ērti uzstādīt arī nelielās telpās. Universālā uzstādīšana nodrošina iespēju montēt ūdens sildītāju gan vertikāli, gan horizontāli, kas ļauj viegli pielāgot ierīci telpas plānojumam.
Modelis aprīkots ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas efektīvi aizsargā iekšējo tvertni no korozijas un nodrošina ilgu kalpošanas laiku. Bakteriostatiskā funkcija automātiski veic antibakteriālu apstrādi ik pēc 30 dienām, palīdzot uzturēt ūdeni tīru un drošu lietošanai.
Augstas blīvuma Super Foam izolācija samazina siltuma zudumus un palīdz ilgāk saglabāt ūdens temperatūru, kas uzlabo energoefektivitāti. Savukārt elektroniskais vadības panelis ar Smart funkciju nodrošina ērtu un intuitīvu ierīces lietošanu.
Thermex Verlo 80 ir stilīgs, uzticams un tehnoloģiski attīstīts ūdens sildītājs, kas nodrošina stabilu un ekonomisku karstā ūdens sagatavošanu ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Verlo 80 |
| Tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Uzstādīšana | Vertikāla / Horizontāla |
| Tvertnes tilpums | 80 l |
| Nominālais spriegums | 220–240 V |
| Frekvence | 50 / 60 Hz |
| Nominālā jauda | 1.8 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 8 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Vadība | Elektroniskā vadība |
| Funkcijas | Smart funkcija, bakteriostatiskā funkcija (antibakteriāla apstrāde ik pēc 30 dienām) |
| Konstrukcija | Plakans korpuss ar Double Tank tehnoloģiju |
| Siltumizolācija | Augstas blīvuma Super Foam (samazināti siltuma zudumi) |
| Korpuss | Tērauda ārējais korpuss |
| Platums | 556 mm |
| Dziļums | 300 mm |
| Augstums | 1009 mm |
| Svars (bez ūdens) | ~20 kg |