Thermex Sierra 80V, 80L, 1.5kW, Ūdens sildītājs vertikāls
Thermex Sierra 80V ir uzticams un ietilpīgs 80 litru elektriskais ūdens sildītājs, kas paredzēts vertikālai uzstādīšanai. Tas ir lielisks risinājums dzīvokļiem, privātmājām un citām telpām, kur nepieciešams stabils karstā ūdens nodrošinājums vairākām lietošanas vietām.
Boileris aprīkots ar 1.5 kW sildelementu, kas nodrošina efektīvu ūdens uzsildīšanu, savukārt augstas blīvuma poliuretāna siltumizolācija palīdz ilgāk saglabāt ūdeni karstu un samazina elektroenerģijas patēriņu.
Ierīces iekšējā tvertne ir pārklāta ar Bio-glasslined emaljas pārklājumu, kas nodrošina augstu aizsardzību pret koroziju un temperatūras svārstībām. Papildu aizsardzībai izmantots palielināts magnija anods, kas pagarina ūdens sildītāja kalpošanas laiku un palīdz saglabāt ūdeni tīru.
Boileris ir aprīkots ar mehānisko PRESS & TURN temperatūras regulēšanas sistēmu, kas ļauj vienkārši un ātri iestatīt vēlamo ūdens temperatūru. Temperatūras indikators nodrošina ērtu sildīšanas procesa kontroli, savukārt izturīgais tērauda ārējais korpuss garantē ilgmūžību un drošu ekspluatāciju.
Thermex Sierra sērija izceļas ar modernām tehnoloģijām, augstu uzticamību un ilgu kalpošanas laiku, nodrošinot komfortu jūsu ikdienā.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Produkta tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Modelis | Thermex Sierra 80V |
| Tvertnes tilpums | 80 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla |
| Spriegums / frekvence | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais darba spiediens | 7.5 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP C |
| Vadība | Mehāniskā (rotācijas poga) |
| Temperatūras indikators | Ir |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Anods | Palielināts magnija anods Ø20 x 300 mm |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Siltumizolācija | Poliuretāna putas |
| Platums | 450 mm |
| Dziļums | 450 mm |
| Augstums | 808 mm |