Thermex Sierra 30V, 30L, 1.5kW, Ūdens sildītājs vertikāls
Elektriskais SIERRA 30 L ūdens sildītājs ir uzticams un ekonomisks risinājums karstā ūdens nodrošināšanai mājās, dzīvokļos vai birojos. Pateicoties modernajām BIO tehnoloģijām un bio-stikla emaljas pārklājumam, boileris nodrošina augstu izturību pret koroziju un ilgu kalpošanas laiku.
Boileris ir aprīkots ar 1.5 kW sildelementu, kas efektīvi uzsilda ūdeni līdz vajadzīgajai temperatūrai, savukārt augstas blīvuma poliuretāna siltumizolācija palīdz ilgāk saglabāt ūdeni karstu un samazina elektroenerģijas patēriņu.
Vienkāršā mehāniskā vadība ar “PRESS & TURN” regulēšanas pogu ļauj ērti iestatīt vēlamo ūdens temperatūru. Iebūvētais temperatūras indikators palīdz kontrolēt sildīšanas procesu.
Papildus drošībai un ilgākai ekspluatācijai boilerī ir palielināts magnija anods, kas aizsargā iekšējo tvertni no korozijas un palīdz uzturēt ūdeni tīru un svaigu.
Vertikālais dizains un kompaktie izmēri ļauj šo ūdens sildītāju ērti uzstādīt pat nelielās telpās.
SIERRA – uzticams ūdens sildītājs jūsu ikdienas komfortam.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Produkta tips | Elektriskais uzkrājošais ūdens sildītājs |
| Modelis | SIERRA |
| Tvertnes tilpums | 30 L |
| Uzstādīšana | Vertikāla |
| Spriegums / frekvence | 220–240 V / 50–60 Hz |
| Jauda | 1.5 kW |
| Maksimālais spiediens | 7.5 bar |
| Energoefektivitātes klase | ErP B |
| Vadība | Mehāniskā (rotācijas poga) |
| Temperatūras indikators | Ir |
| Iekšējās tvertnes pārklājums | Bio-glasslined emalja |
| Anods | Palielināts magnija anods Ø20 x 300 mm |
| Korpusa materiāls | Tērauds |
| Siltumizolācija | Poliuretāna putas |
| Platums | 340 mm |
| Dziļums | 340 mm |
| Augstums | 618 mm |