Thermex Frame E 1,5 kW (Frame 1500E Wi-Fi) elektriskais konvektors
Thermex Frame E 1,5 kW Wi-Fi elektriskais konvektors ir moderns un energoefektīvs risinājums telpu apsildei mājās, birojā vai vasarnīcā. Pateicoties elegantam dizainam, kompaktiem izmēriem un viedajai vadībai, tas lieliski iederas jebkurā interjerā.
Konvektors aprīkots ar Wi-Fi vadību, kas ļauj ērti kontrolēt temperatūru attālināti ar viedtālruni. Elektroniskais termostats nodrošina precīzu temperatūras uzturēšanu, savukārt divi jaudas režīmi (750 / 1500 W) palīdz optimizēt elektroenerģijas patēriņu.
Ierīce ir droša lietošanā – tai ir aizsardzība pret pārkaršanu un apgāšanos, kā arī IP24 mitruma aizsardzība, kas ļauj izmantot to arī vannas istabās.
Piemērots telpām līdz 20 m², padarot to par ideālu izvēli komfortablai un efektīvai apkurei.
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | Thermex Frame E 1,5 kW (Frame 1500E Wi-Fi) |
| Jauda | 1500 W |
| Jaudas režīmi | 750 W / 1500 W |
| Spriegums | 230 V |
| Frekvence | 50 Hz |
| Vadība | Elektroniska |
| Wi-Fi | Jā |
| Temperatūras regulācija | 16 – 40 °C |
| Apkures platība | 10 – 20 m² |
| Aizsardzība pret pārkaršanu | Jā |
| Aizsardzība pret apgāšanos | Jā |
| Aizsardzības klase | IP24 |
| Uzstādīšana | Sienas vai grīdas (ar kājām) |
| Izmēri (PxDxA) | 760 × 90 × 380 mm |
| Svars (neto) | 4,8 kg |
| Krāsa | Balta |