Gaiss ūdens siltumsūknis Gree Versati V 8 kW
Pieejams ~sākot ar 07.2026
Gree Versati V 8 kW ir jaunākās paaudzes monobloka tipa gaiss–ūdens siltumsūknis, kas paredzēts efektīvai apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai visa gada garumā. Sistēma izmanto videi draudzīgo R290 aukstuma aģentu un DC invertora tehnoloģiju, nodrošinot augstu energoefektivitāti, stabilu darbību un zemākas apkures izmaksas.
Gree Versati V 8 kW ir piemērots gan jaunbūvēm, gan renovējamām privātmājām, kur nepieciešama efektīva apkure pat ļoti zemās āra temperatūrās. Iekārta spēj darboties apkures režīmā līdz pat -25°C, savukārt ūdens temperatūra var sasniegt līdz 80°C, padarot to piemērotu gan siltajām grīdām, gan radiatoru sistēmām.
Siltumsūknis aprīkots ar modernu 5 collu skārienjutīgu vadības paneli, Wi-Fi vadību un Modbus/BMS integrācijas iespējām. Pateicoties uzlabotai skaņas izolācijai un DC Brushless ventilatoriem, Versati V darbojas īpaši klusi – tikai no 51 dB(A).
Iekārta apvieno apkuri, dzesēšanu un karstā ūdens sagatavošanu vienā kompaktā risinājumā, nodrošinot maksimālu komfortu un enerģijas ietaupījumu.
Galvenās priekšrocības
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana
- Energoefektivitātes klase A+++
- Videi draudzīgs R290 aukstuma aģents
- Darbība apkures režīmā līdz -25°C
- Maksimālā ūdens temperatūra līdz 80°C
- COP līdz 5.0
- Integrēts Wi-Fi modulis
- Modbus un BMS integrācija
- Klusa darbība no 51 dB(A)
- Piemērots grīdas apkurei un radiatoriem
- DC invertora kompresors
- Iespēja savienot līdz 6 iekārtām kaskādē
- Smart Grid (SG Ready) atbalsts
- IP55 aizsardzības klase
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | GRS-CQ8.0Pd/NpG4-E |
| Apkures jauda | 8.4 kW |
| Dzesēšanas jauda | 8.3 kW |
| COP | 5.0 |
| EER | 5.2 |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Karstā ūdens efektivitāte | A |
| Elektroenerģijas patēriņš apkurei | 1.68 kW |
| Elektroenerģijas patēriņš dzesēšanai | 1.60 kW |
| Maksimālā ūdens temperatūra | 80°C |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Karstā ūdens režīms | -25°C līdz +45°C |
| Skaņas līmenis | 51–52 dB(A) |
| Barošana | 230V / 1 fāze / 50Hz |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 1 kg |
| Izmēri | 880 × 1206 × 445 mm |
| Svars | 124 kg |