Gaiss ūdens siltumsūknis – Gree Versati V 14 kW
Gree Versati V 14 kW
Gree Versati V 14 kW ir augstas efektivitātes monobloka tipa gaiss–ūdens siltumsūknis, kas paredzēts apkurei, dzesēšanai un karstā ūdens sagatavošanai vienā kompaktā sistēmā. Ierīce izmanto jaunākās paaudzes DC inverter tehnoloģiju un videi draudzīgo R290 aukstuma aģentu ar ļoti zemu GWP rādītāju, nodrošinot augstu energoefektivitāti un ilgtspējīgu darbību.Gree Versati V nodrošina stabilu darbību pat ekstremāli zemās temperatūrās – apkures režīmā līdz -25°C, savukārt maksimālā ūdens temperatūra sasniedz līdz 80°C. Tas ļauj siltumsūkni izmantot gan modernās grīdas apkures sistēmās, gan tradicionālajos radiatoros.
Siltumsūknis aprīkots ar modernu 5 collu skārienjutīgu vadības paneli, integrētu Wi-Fi moduli un Modbus/BMS integrācijas iespējām ēku automatizācijai. Sistēma atbalsta zonu vadību, SG Ready funkciju un iespēju savienot līdz pat 6 iekārtām kaskādē lielākiem objektiem.
Pateicoties optimizētai vibrāciju un trokšņu samazināšanas sistēmai, Versati V darbojas klusi un efektīvi arī pie augstas slodzes. Iekārta ir piemērota privātmājām, birojiem un komerciālām ēkām, kur nepieciešama jaudīga un ekonomiska apkures sistēma.
Galvenās priekšrocības
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana
- Jauda 14 kW
- Energoefektivitātes klase A+++
- Videi draudzīgs R290 aukstuma aģents
- Darbība līdz -25°C apkures režīmā
- Maksimālā ūdens temperatūra līdz 80°C
- COP līdz 4.7
- Integrēts Wi-Fi modulis
- Modbus un BMS integrācija
- Smart Grid (SG Ready) atbalsts
- Klusa darbība un samazinātas vibrācijas
- DC inverter kompresors
- Kaskādes funkcija līdz 6 iekārtām
- Piemērots radiatoriem un siltajām grīdām
- IP55 aizsardzības klase
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | GRS-CQ14Pd/NpG4-M |
| Apkures jauda | 14 kW |
| Dzesēšanas jauda | 14 kW |
| COP | līdz 4.7 |
| EER | līdz 4.3 |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Karstā ūdens efektivitāte | A+ |
| Maksimālā ūdens temperatūra | 80°C |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Darba temperatūra karstajam ūdenim | -25°C līdz +45°C |
| Barošana | 400V / 3 fāzes / 50Hz |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 1.2 kg |
| Skaņas līmenis | 56 dB(A) |
| Izmēri | 1210 x 450 x 880 |
| Neto / bruto svars | 138 kg |