Gaiss ūdens siltumsūknis Gree Versati V 10 kW
Gree Versati V 10 kW
Gree Versati V 10 kW ir augstas efektivitātes monobloka tipa gaiss–ūdens siltumsūknis, kas nodrošina apkuri, dzesēšanu un karstā ūdens sagatavošanu vienā sistēmā. Ierīce aprīkota ar modernu DC invertora tehnoloģiju un videi draudzīgo R290 aukstuma aģentu, kas nodrošina ļoti augstu energoefektivitāti un minimālu ietekmi uz vidi.Gree Versati V ir izstrādāts stabilai darbībai arī sarežģītos klimatiskajos apstākļos – siltumsūknis efektīvi darbojas apkures režīmā līdz pat -25°C āra temperatūrai un spēj uzsildīt ūdeni līdz 80°C. Tas padara iekārtu piemērotu gan jaunām ēkām ar siltajām grīdām, gan renovētām mājām ar radiatoru apkures sistēmām.
Iekārta darbojas īpaši klusi, tai ir integrēts Wi-Fi vadības modulis, moderns 5 collu skārienekrāns un iespēja pieslēgt BMS/Modbus vadības sistēmām. Pateicoties Smart Grid atbalstam un zonu vadībai, iespējams optimizēt elektroenerģijas patēriņu un nodrošināt individuālu komforta kontroli dažādās telpās.
Versati V 10 kW ir drošs, ekonomisks un ilgmūžīgs risinājums modernai mājas apkurei un dzesēšanai.
Galvenās priekšrocības
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana
- Jaudīgs 10 kW monobloka siltumsūknis
- Energoefektivitātes klase A+++
- Videi draudzīgs R290 aukstuma aģents
- Darbība apkures režīmā līdz -25°C
- Maksimālā ūdens temperatūra līdz 80°C
- COP līdz 4.75–5.0
- Integrēts Wi-Fi modulis
- Modbus un BMS integrācija
- Smart Grid (SG Ready) atbalsts
- Īpaši klusa darbība
- Piemērots radiatoriem un siltajām grīdām
- Iespēja savienot līdz 6 iekārtām kaskādē
- DC inverter kompresors
- IP55 aizsardzība
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | GRS-CQ10Pd/NpG4-E |
| Apkures jauda | 10 kW |
| Dzesēšanas jauda | 10 kW |
| COP | līdz 4.75 |
| EER | līdz 4.8 |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Maksimālā ūdens temperatūra | 80°C |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Darba temperatūra karstajam ūdenim | -25°C līdz +45°C |
| Barošana | 230V / 1 fāze / 50Hz |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 1 kg |
| Skaņas līmenis | 52–53 dB(A) |
| Izmēri | 1210 × 450 × 880 mm |
| Svars | 124 kg |