Gaiss ūdens siltumsūknis Gree Versati IV 4,3/4,5 kW
Pieejams ~sākot ar 07.2026
Gree daudzfunkcionālais gaiss–ūdens siltumsūknis Versati V ir moderna un energoefektīva apkures sistēma, kas nodrošina apkuri, dzesēšanu un karstā ūdens sagatavošanu vienā iekārtā. Sistēma izmanto jaunākās paaudzes invertora tehnoloģiju, kas automātiski pielāgo kompresora darbības jaudu atbilstoši ēkas slodzei, samazinot elektroenerģijas patēriņu un nodrošinot stabilu komfortu visa gada garumā.
Versati V darbojas ar videi draudzīgo aukstuma aģentu R290, kas nodrošina augstu efektivitāti un zemāku ietekmi uz vidi. Siltumsūknis ir piemērots gan privātmājām, gan komerciāliem objektiem, piedāvājot apkures jaudu diapazonā no 4 līdz 16 kW.
Pateicoties modernai kompresora tehnoloģijai un uzlabotai vibrāciju un trokšņu samazināšanas sistēmai, Versati V darbojas īpaši klusi un efektīvi pat ļoti zemās āra temperatūrās.
Galvenās priekšrocības
- Energoefektīva invertora tehnoloģija
- Videi draudzīgs aukstuma aģents R290
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana vienā sistēmā
- Klusa darbība ar samazinātu vibrāciju līmeni
- Augsta efektivitāte zemās temperatūrās
- Inteliģenta temperatūras regulēšana
- Piemērots Latvijas klimatiskajiem apstākļiem
- Pieejama jauda no 4 līdz 16 kW
Darbības temperatūru diapazons
- Dzesēšana: no -15°C līdz +48°C
- Apkure: no -25°C līdz +35°C
- Karstā ūdens sagatavošana: no -25°C līdz +45°C
Inteliģenta vadība un komforts
Versati V automātiski pielāgo telpu temperatūru atkarībā no āra temperatūras un ēkas siltuma slodzes. Tas nodrošina optimālu komforta līmeni un vienlaikus palīdz samazināt enerģijas patēriņu. Lietotāji var iestatīt individuālus temperatūras parametrus, lai sistēma darbotos maksimāli efektīvi.
Drošība un ilgmūžība
Iekārta aprīkota ar īpašiem drošības komponentiem drošai R290 aukstuma aģenta izmantošanai. Konstrukcija izstrādāta ilgstošai un stabilai darbībai dažādos klimatiskajos apstākļos.
Gree Versati V 4 kW
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Apkures jauda | 4.5 kW |
| Dzesēšanas jauda | 4.5 kW |
| COP | 5.2 |
| EER | 5.65 |
| Elektroenerģijas patēriņš apkurei | 0.87 kW |
| Elektroenerģijas patēriņš dzesēšanai | 0.8 kW |
| Trokšņa līmenis apkure | 46 dB(A) |
| Trokšņa līmenis dzesēšana | 46 dB(A) |
| Barošanas avots | 230V / 1 fāze / 50Hz |
| Nominālā strāva | 3.8 A |
| Ūdens plūsma | 0.77 m³/h |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 0.8 kg |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Karstā ūdens režīms | -25°C līdz +45°C |
| Izmēri (P x Dz x A) | 1210 × 450 × 880 mm |
| Svars | 110 kg |
Gree-Versati-V-Brochure-4pp-2026_pdf_EN-2.pdf