Gaiss ūdens siltumsūknis Gree Versati V 6 kW
Pieejams ~sākot ar 07.2026
Gree Versati V 6 kW ir moderna monobloka tipa gaiss–ūdens siltumsūkņa sistēma, kas apvieno apkuri, dzesēšanu un karstā ūdens sagatavošanu vienā energoefektīvā risinājumā. Iekārta izmanto jaunākās paaudzes DC invertora tehnoloģiju un dabīgo aukstuma aģentu R290, nodrošinot augstu efektivitāti, klusu darbību un videi draudzīgu ekspluatāciju.
Gree Versati V 6 kW ir īpaši piemērots privātmājām, jaunbūvēm un energoefektīvām ēkām, kur nepieciešama stabila apkure pat ekstremāli zemās temperatūrās. Siltumsūknis spēj darboties apkures režīmā līdz pat -25°C āra temperatūrai un nodrošina ūdens temperatūru līdz 80°C.
Pateicoties optimizētai kompresora tehnoloģijai, uzlabotai vibrāciju kontrolei un akustiskajai izolācijai, Versati V darbojas īpaši klusi – tikai 47 dB(A). Sistēma aprīkota ar Wi-Fi vadību, 5 collu skārienjutīgu kontrolieri un Modbus/BMS integrācijas iespējām attālinātai vadībai.
Galvenās priekšrocības
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana vienā sistēmā
- Energoefektivitātes klase A+++
- Videi draudzīgs R290 aukstuma aģents
- Darbība līdz -25°C apkures režīmā
- Maksimālā ūdens temperatūra līdz 80°C
- DC invertora tehnoloģija
- Klusa darbība – tikai 47 dB(A)
- Integrēts Wi-Fi modulis
- BMS un Modbus integrācija
- Piemērots grīdas apkurei un radiatoriem
- IP55 aizsardzības klase
- Iespēja savienot līdz 6 iekārtām kaskādē
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | GRS-CQ6.0Pd/NpG4-E |
| Apkures jauda | 6.2 kW |
| Dzesēšanas jauda | 6.2 kW |
| COP | 5.0 |
| EER | 5.2 |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Karstā ūdens efektivitāte | A+ |
| Elektroenerģijas patēriņš apkurei | 1.24 kW |
| Elektroenerģijas patēriņš dzesēšanai | 1.19 kW |
| Maksimālā ūdens temperatūra | 80°C |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Karstā ūdens režīms | -25°C līdz +45°C |
| Skaņas līmenis | 47 dB(A) |
| Barošana | 230V / 1 fāze / 50Hz |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 0.8 kg |
| Izmēri | 880 × 1206 × 445 mm |
| Svars | 110 kg |