Gaiss ūdens siltumsūknis Gree Versati V 12 kW
Gree Versati V 12 kW
Gree Versati V 12 kW ir jaunākās paaudzes monobloka tipa gaiss–ūdens siltumsūknis, kas apvieno apkuri, dzesēšanu un karstā ūdens sagatavošanu vienā efektīvā sistēmā. Ierīce izmanto videi draudzīgo R290 aukstuma aģentu ar īpaši zemu ietekmi uz vidi un augstu energoefektivitāti.Gree Versati V nodrošina stabilu un ekonomisku darbību arī pie ļoti zemām āra temperatūrām – apkures režīmā līdz pat -25°C. Maksimālā ūdens temperatūra sasniedz 80°C, tādēļ siltumsūknis ir piemērots gan siltajām grīdām, gan tradicionālajām radiatoru sistēmām.
Iekārta aprīkota ar modernu DC inverter kompresoru, inteliģento atkausēšanas sistēmu un integrētu Wi-Fi vadību. Ar 5 collu skārienekrāna vadības paneli iespējams ērti kontrolēt apkures un dzesēšanas režīmus, savukārt Modbus/BMS integrācija ļauj pieslēgt sistēmu viedās ēkas vadībai.
Versati V 12 kW izceļas ar klusu darbību, augstu uzticamību un iespēju savienot līdz pat 6 iekārtām kaskādē lielākiem projektiem. Tas ir ideāls risinājums modernām privātmājām, birojiem un energoefektīvām ēkām.
Galvenās priekšrocības
- Apkure, dzesēšana un karstā ūdens sagatavošana
- Jauda 12 kW
- Energoefektivitātes klase A+++
- R290 videi draudzīgs aukstuma aģents
- Darbība līdz -25°C apkures režīmā
- Maksimālā ūdens temperatūra līdz 80°C
- COP līdz 4.95
- Integrēts Wi-Fi modulis
- Modbus un BMS vadības iespējas
- Īpaši klusa darbība
- DC inverter tehnoloģija
- SG Ready atbalsts
- Iespēja veidot kaskādes sistēmu līdz 6 iekārtām
- Piemērots radiatoriem un siltajām grīdām
- IP55 aizsardzības klase
Tehniskā specifikācija
| Parametrs | Vērtība |
|---|---|
| Modelis | GRS-CQ12Pd/NpG4-M |
| Apkures jauda | 12 kW |
| Dzesēšanas jauda | 12 kW |
| COP | līdz 4.95 |
| EER | līdz 4.6 |
| Energoefektivitātes klase | A+++ |
| Maksimālā ūdens temperatūra | 80°C |
| Darba temperatūra apkurei | -25°C līdz +35°C |
| Darba temperatūra dzesēšanai | -15°C līdz +48°C |
| Darba temperatūra karstajam ūdenim | -25°C līdz +45°C |
| Barošana | 400V / 3 fāzes / 50Hz |
| Aukstuma aģents | R290 |
| Aukstuma aģenta daudzums | 1.2 kg |
| Skaņas līmenis | 58 dB(A) |
| Izmēri | 1210 x 450 x 880 |
| Svars | 138 kg |